products

Bağışıklık Geliştirmek İçin Saf Doğal Kırmızı Ginseng Ekstresi Tozu Ginsenosid% 10

Temel bilgi
Menşe yeri: Shaanxi, Çin
Marka adı: Ceres
Sertifika: ISO9001
Model numarası: Kırmızı Ginseng Ekstresi Tozu Ginsenosid% 10
Min sipariş miktarı: 1kg
Fiyat: $70-$80/kg
Ambalaj bilgileri: Davul, Vakum Paketli, Alüminyum Folyo Çanta
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, L / C, MoneyGram, D / A, D / P
Yetenek temini: Ay başına 1000 kilogram/kilogram
Detay Bilgi
Ürün adı: Etkin madde:
sınıf: Gıda sınıfı Görünüm: Açık sarı toz
: Belirtimi:
Test Yöntemi: UV :
İşlevi: Ambalaj:
Vurgulamak:

saf ginseng tozu

,

kore ginseng kökü ekstresi


Ürün Açıklaması

Saf Doğal Kırmızı Ginseng Ekstresi Tozu Ginsenosid% 10 Bağışıklık Geliştirmek için

 

Kırmızı Ginseng Ekstresi Tozu nedir?

Temel bilgi

Ürün adı: KırmızıGinseng Ekstresi Tozu

Etkin Madde: Panaxoside Rb1 Panaxoside Rb3 Ginsenosides

Özellikleri: 80% ginsenosidler

Görünüm: açık sarı toz

Test Yöntemi: UV

CAS: 90045-38-8

Sınıf: Tıbbi / Gıda / Kozmetik Sınıfı

 

 

Herbal ginseng exists as three distinct varieties: Oriental, American and Siberian. Bitkisel ginseng üç farklı çeşit olarak bulunur: Oryantal, Amerikan ve Sibirya. Oriental, or panax ginseng, is grown mainly in China and Korea, where it is harvested for its roots. Oriental veya panax ginseng, esas olarak kökleri için hasat edildiği Çin ve Kore'de yetiştirilir. Chinese ginseng root is dried naturally and turns a whitish color, whereas Korean ginseng root is treated differently and turns a reddish color, which is why it is sometimes referred to as “red panax.” Çin ginseng kökü doğal olarak kurutulur ve beyazımsı bir renge dönerken, Kore ginseng kökü farklı şekilde tedavi edilir ve kırmızımsı bir renk alır, bu yüzden bazen “kırmızı panax” olarak adlandırılır. The Siberian variety is not truly ginseng, but rather a distant cousin to the panax types. Sibirya çeşidi gerçekten ginseng değil, panax tiplerine uzak bir kuzen. All ginsengs are used medicinally, usually in efforts to boost energy and enhance vitality. Tüm çırçırlar, genellikle enerjiyi artırma ve canlılığı artırma çabalarında tıbbi olarak kullanılır.

Çin ginsengi olarak da bilinen Panax ginseng, Çin ve Kuzey Kore'den kaynaklanmıştır ve 4.000 yıldan fazla bir süredir kullanılmaktadır.

Kırmızı Ginseng Ekstresi Tozu Fonksiyonu Nedir?

1) Zihinsel Yetenek
Panax ginseng uzun süreli zihinsel aktivite dönemlerinde bilişsel performansı artırabilir, araştırmacılar Panax ginseng verilenlerin bir test sırasında zihinsel yorgunluk yaşama olasılığının daha düşük olduğunu keşfettiler (plasebo verilenlere kıyasla).
2) Kan Şekerini Kontrol Etme
Panax ginseng may aid in diabetes management. Panax ginseng diyabet yönetimine yardımcı olabilir. study members who took Panax ginseng supplements for the same time period experienced greater improvements in blood sugar control. aynı süre boyunca Panax ginseng takviyeleri alan çalışma üyeleri, kan şekeri kontrolünde daha fazla iyileşme yaşamıştır.
3) Erektil Disfonksiyon
Panax ginseng, erektil disfonksiyon tedavisinde etkili gibi görünmektedir, Sekiz hafta boyunca Panax ginseng alanların aynı zaman dilimi için plasebo verilenlerden daha fazla iyileşme gösterdiği görülmüştür.
4) belleği geliştirin
Panax ginseng ve ginkgo biloba kombinasyonunun sağlıklı orta yaşlı yetişkinlerde hafızayı geliştirmeye yardımcı olabileceği gösterilmiştir.
5) Bağışıklık Sistemini Geliştirme
panax ginseng's tonic effects include the strengthening of the immune system. panax ginseng'in tonik etkileri arasında bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi yer alır. Studies showed that in patients suffering from chronic bronchitis, antibiotics were more effective when patients also took ginseng. Çalışmalar, kronik bronşit muzdarip hastalarda, ginseng aldıklarında antibiyotiklerin daha etkili olduğunu göstermiştir. Ginseng also enhanced the effect of flu vaccines. Ginseng de grip aşılarının etkisini arttırdı.
6) Kanser Kemoterapisi
Some studies show that panax ginseng use lowers the risk of cancer in patients over 40 years old. Bazı çalışmalar, panax ginseng kullanımının 40 yaşın üzerindeki hastalarda kanser riskini azalttığını göstermektedir. During chemotherapy, cancer patients receiving ginseng injections rather than oral doses saw improvements in body weight and in quality of life. Kemoterapi sırasında, oral dozlar yerine ginseng enjeksiyonları alan kanser hastaları, vücut ağırlığında ve yaşam kalitesinde iyileşmeler gördü.

ne var Kırmızı Ginseng Ekstresi Tozu Uygulaması?

1. Gıda alanında uygulanan, fonksiyonel gıda katkı maddesi olarak içecek, likör ve gıda çeşitlerine eklenir.
2. sağlık ürünleri alanında Uygulanan, yaygın kronik hastalıkların veya klimakterik sendromun rahatlama belirtisi önlemek için sağlık ürünleri çeşitli eklenir.
3. kozmetik alanında Uygulanan, yaygın yaşlanma geciktirme ve cilt sıkıştırma fonksiyonu ile kozmetik içine eklenir, böylece cilt çok pürüzsüz ve hassas olun.
4. Östrojenik etkiye sahip olmak ve klimakterik sendromun semptomunu hafifletmek.

Neden Ceres Kırmızı Ginseng Ekstresi Tozu?

Xi'an Ceres Biyoteknoloji Ltd araştırma konusunda uzmanlaşmış, üretmek ve satış için doğal bitki özleri, kimyasal ara, ve kimyasal hammadde alan yıllardır.

Ceres Biotech kaliteli hammadde ve mükemmel hizmet ve ilaç alanı, gıda alanı, sağlık takviyesi alanı, kozmetik alanı, içecek alanı, doğal pigment alanı vb.
Ceres Biotech gelişmiş bilim araştırma, modern yönetim, iyi satış ve satış sonrası yeteneği ile yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerin memnuniyetini kazanır.

İletişim bilgileri
admin

Naber : +8613379289277