products

Antibiyotik ve Antimikrobiyal için Doğal Organik Sarımsak Tozu Allisin% 5

Temel bilgi
Menşe yeri: Shaanxi, Çin
Marka adı: Ceres
Sertifika: ISO9001,GMP
Model numarası: Sarımsak Özü Tozu Allicin% 5
Min sipariş miktarı: 1kg
Fiyat: $15-30/kg
Ambalaj bilgileri: Davul, Vakum Paketli, Alüminyum Folyo Çanta
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, L / C, MoneyGram, D / A, D / P
Yetenek temini: Ay başına 1000 kilogram/kilogram
Detay Bilgi
Ürün adı: Sarımsak Özü Toz Allisin %5 Aktif madde: allisin
Seviye: Gıda sınıfı Görünüm: Beyaz Toz
Şartname: %5 Test metodu: HPLC UV
İşlev: Antimikrobiyal/Antibiyotik menşe bitki: Sarımsak
Raf ömrü: 24 ay
Vurgulamak:

organik sarımsak tozu

,

kuru sarımsak tozu


Ürün Açıklaması

Antibiyotik ve Antimikrobiyal için Doğal Sarımsak Özü Tozu Allisin %5

 

Sarımsak Özü Allisin nedir?

Temel bilgi

 

Ürün adı Sarımsak Özü Allisin %5
Aktif bileşen allisin
Şartname %5
Diğer Özellikler %1, %10
Görünüm Beyaz Toz
İşlev Antibiyotik ve Antimikrobiyal

 

 

Sarımsak, Liliaceae, Allium soğanları ilacıdır. İlkbaharda sarımsak bitkisi, yaz hasadı, bar, süspansiyon ve havalandırılmış yer, kuru yedek.Haziran yaprak yanıklığı kazısı, tortunun uzaklaştırılması, havalandırma, havayla kurutun veya cilt kuruyuncaya kadar fırında pişirin. Sarımsak küresel veya kısa konik dışta kirli beyaz veya açık kahverengi zarsı pullu cilt, pullardan arındırılmış, 6 ila 10 diş sarımsak, tekerlek kök baz bobinleri, ham çoğunluk lifli kökler etrafında kaynaklanıyor.Her diş sarımsak dış kaynaklı film, beyaz, kalın, etli pulları gören filmi soyun. Sarımsak güçlü bir kokuya ve baharatlı bir tada sahiptir.

Derece Sarımsak Özü Allisin'in İşlevi Nedir?? 

1. geniş antibakteriyel, bakteriyostaz.Gram-pozitif bakteriler ve gram-negatif bakteriler üzerindeki allisin, güçlü bir yok etme etkisine sahiptir, balıkları, çiftlik hayvanlarını ve kümes hayvanlarını etkili bir şekilde engelleyebilir, hastalığın meydana geldiğini uzun süre görebilir.

 

2. Yemin kalitesini artırarak yiyecekleri lezzetlendirin.Güçlü, saf sarımsak kokusuna sahiptir, diğer kokuları beslemeye alternatiftir.Yem kokusunu iyileştirebilir, uyarıcı etkiyi güçlü gıda cazibesi balık, çiftlik hayvanları ve kümes hayvanları, iştahı artırabilir, yem alımını artırabilir.

 

3. bağışıklığı artırın, çiftlik hayvanları ve kümes hayvanlarının, balıkların sağlıklı büyümesini teşvik edin.Yeme uygun miktarda allisin eklenir, alımdan sonra hayvan kürkü hafif, fiziksel olarak güçlü, hastalık direnci, yem tüketimini azaltır, yumurtlayan tavukların yumurta üretimini iyileştirir, balık ve kümes hayvanlarının büyümesini teşvik edebilir ve hayatta kalma oranını artırabilir.

 

4. Hayvanların kalitesini iyileştirmek, yemde doğru miktarda allisin eklemek, amino asitlerin oluşumunda et aromasının uyarılmasını etkili bir şekilde ayarlayabilir, et veya yumurta üretmek için hayvansal koku bileşenlerini artırabilir, böylece lezzeti daha taze hayvan eti haline getirebilir veya yumurta.

 

5. zehirli bir böcek kovucu, küf geçirmez koruma gönderin.Yeme allisin eklenir, qing wen, detoksifikasyon, huoxue huayu, cıva, siyanür, nitritin yemi, toksisite gibi zararlı maddeleri önemli ölçüde azaltabileceği işlevine sahip olabilir.Ve solucanları, sinekleri ve akarları etkili bir şekilde kaldırabilir, yem kalitesini koruyabilir, iç ortamın rolünü iyileştirebilir.
 
6. toksik değildir, yan etkisi yoktur, ilaç kalıntısı yoktur, ilaca direnç yoktur.Sarımsak, doğal antiseptik maddeler içerir, hayvanlarda prototip için metabolizma, diğer antibiyotiklerden farklı ana özellikleri toksik değildir, yan etkisi yoktur, ilaç kalıntısı yoktur, ilaca direnç yoktur.Sürekli kullanılabilir ve antiviral özelliği vardır, yumurta döllenme oranını arttırır vs.
 
7. koksidiyozla mücadele, allisin tavuk bağırsağı topunu iyi kontrol eder, top alanında alternatif top böcek ilaçları.

Bu neSarımsak Özü Allisin Uygulaması?

1. Gıda alanında uygulanan sarımsak özü, temel olarak kurabiye, ekmek, et ürünleri vb.


2. Sağlık ürünü alanında uygulanan sarımsak özü, kan basıncını ve kan yağını düşürmek için genellikle kapsül haline getirilir.


3. Farmasötik alanda uygulanan sarımsak özü, esas olarak bakteriyel enfeksiyon, gastroenterit ve kardiyovasküler hastalıkların tedavisinde kullanılır.


4. Yem katkı maddesi alanında uygulanan sarımsak özü, esas olarak kümes hayvanları, çiftlik hayvanları ve balıkları hastalığa karşı korumak için yem katkı maddesi olarak kullanılır.

İletişim bilgileri
admin

Naber : +8613379289277