products

Yaşlanma Karşıtı Ginseng Ekstresi Tozu Ginsenosid% 30 Tıbbi / Gıda Sınıfı

Temel bilgi
Menşe yeri: Shaanxi, Çin
Marka adı: Ceres
Sertifika: ISO9001
Model numarası: Ginseng Ekstresi Tozu Ginsenosid% 30
Min sipariş miktarı: 1kg
Fiyat: $10-$80/kg
Ambalaj bilgileri: Davul, Vakum Paketli, Alüminyum Folyo Çanta
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, L / C, MoneyGram, D / A, D / P
Yetenek temini: Ay başına 1000 kilogram/kilogram
Detay Bilgi
Ürün adı: Etkin madde:
sınıf: Görünüm: Açık sarı toz
Belirtimi: İşlevi:
Ambalaj: Raf ömrü: 24 ay
Ücretsiz örnek: KULLANILABİLİR
Vurgulamak:

ginseng kökü ekstresi tozu

,

saf ginseng tozu


Ürün Açıklaması

Saf Doğal Ginseng Ekstresi Tozu Ginsenosid Sağlık için% 30

 

Ginseng Ekstresi Tozu nedir?

Temel bilgi

Ürün Adı: Ginseng Ekstresi Tozu

Etkin Madde: Ginsenosidler

Özellikleri: 30% ginsenosidler

Görünüm: açık sarı toz

Test Yöntemi: UV

CAS: 90045-38-8

Sınıf: Tıbbi / Gıda / Kozmetik Sınıfı

 

Ginseng is the most famous Chinese herb, a kind of perennial herbaceous plant. Ginseng en ünlü Çin bitkisidir, çok yıllık otsu bir bitkidir. Ginseng is the most widely recognized plant used in traditional medicine. Ginseng geleneksel tıpta en çok kullanılan bitkidir. Various forms have been used in medicine for more than 7000 years. Tıpta 7000 yıldan uzun süredir çeşitli formlar kullanılmaktadır.

 

Morden tıp, ginseng'in anti-yorgunluk, anti-aging, anti-şok, zihinsel canlılığı ve hafızayı iyileştirme, insizyonu düzenleme, bağışıklığı ve kardiyovasküler sistemi güçlendirdiğini kanıtlamıştır.

Ginseng Ekstresi Tozu Fonksiyonu Nedir?

1) Zihinsel Yetenek
Panax ginseng uzun süreli zihinsel aktivite dönemlerinde bilişsel performansı artırabilir, araştırmacılar Panax ginseng verilenlerin bir test sırasında zihinsel yorgunluk yaşama olasılığının daha düşük olduğunu keşfettiler (plasebo verilenlere kıyasla).


2) Kan Şekerini Kontrol Etme
Panax ginseng may aid in diabetes management. Panax ginseng diyabet yönetimine yardımcı olabilir. study members who took Panax ginseng supplements for the same time period experienced greater improvements in blood sugar control. aynı süre boyunca Panax ginseng takviyeleri alan çalışma üyeleri, kan şekeri kontrolünde daha fazla iyileşme yaşamıştır.


3) Erektil Disfonksiyon
Panax ginseng, erektil disfonksiyon tedavisinde etkili gibi görünmektedir, Sekiz hafta boyunca Panax ginseng alanların aynı zaman dilimi için plasebo verilenlerden daha fazla iyileşme gösterdiği görülmüştür.


4) belleği geliştirin
Panax ginseng ve ginkgo biloba kombinasyonunun sağlıklı orta yaşlı yetişkinlerde hafızayı geliştirmeye yardımcı olabileceği gösterilmiştir.


5) Bağışıklık Sistemini Geliştirme
panax ginseng's tonic effects include the strengthening of the immune system. panax ginseng'in tonik etkileri arasında bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi yer alır. Studies showed that in patients suffering from chronic bronchitis, antibiotics were more effective when patients also took ginseng. Çalışmalar, kronik bronşit muzdarip hastalarda, ginseng aldıklarında antibiyotiklerin daha etkili olduğunu göstermiştir. Ginseng also enhanced the effect of flu vaccines. Ginseng de grip aşılarının etkisini arttırdı.


6) Kanser Kemoterapisi
Some studies show that panax ginseng use lowers the risk of cancer in patients over 40 years old. Bazı çalışmalar, panax ginseng kullanımının 40 yaşın üzerindeki hastalarda kanser riskini azalttığını göstermektedir. During chemotherapy, cancer patients receiving ginseng injections rather than oral doses saw improvements in body weight and in quality of life. Kemoterapi sırasında, oral dozlar yerine ginseng enjeksiyonları alan kanser hastaları, vücut ağırlığında ve yaşam kalitesinde iyileşmeler gördü.

ne var Ginseng Ekstresi Tozu Uygulaması?

1. Gıda alanında uygulanan, fonksiyonel gıda katkı maddesi olarak içecek, likör ve gıda çeşitlerine eklenir.


2. sağlık ürünleri alanında Uygulanan, yaygın kronik hastalıkların veya klimakterik sendromun rahatlama belirtisi önlemek için sağlık ürünleri çeşitli eklenir.


3. kozmetik alanında Uygulanan, yaygın yaşlanma geciktirme ve cilt sıkıştırma fonksiyonu ile kozmetik içine eklenir, böylece cilt çok pürüzsüz ve hassas olun.


4. Östrojenik etkiye sahip olmak ve klimakterik sendromun semptomunu hafifletmek.

İletişim bilgileri
admin

Naber : +8613379289277