products

Gbe 761 Ginkgo Biloba Yaprağı Ekstresi 24% Flavonlar 6% Laktonlar Solvent Ekstraksiyonu

Temel bilgi
Menşe yeri: Shaanxi, Çin
Marka adı: Ceres
Sertifika: ISO9001
Model numarası: Ginkgo Biloba ekstresi% 24 Flavonlar% 6 laktonlar
Min sipariş miktarı: 1kg
Fiyat: $70-$80/kg
Ambalaj bilgileri: Davul, Vakum Paketli, Alüminyum Folyo Çanta
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, L / C, MoneyGram, D / A, D / P
Yetenek temini: Ay başına 1000 kilogram/kilogram
Detay Bilgi
Belirtimi: sınıf: ilaç sınıf
Görünüm: kahverengi bir toz Sertifika:
: Test Yöntemi:
Ücretsiz örnek: KULLANILABİLİR coa: KULLANILABİLİR
: İşlevi:
Vurgulamak:

g nkgo b loba yaprağı ekstresi

,

ginkgo biloba tozu


Ürün Açıklaması

Saf Doğal GBE 761 Ginkgo Biloba Yaprağı Ekstresi için Sağlık

 

Ginkgo Biloba Ekstresi nedir?

 Temel Bilgi

Ürün Adı: Ginkgo Biloba Ekstresi

Etkin Madde: Flavon, Laktonlar

Özellikleri: flavon 24%, laktonlar 6%

Görünüm: kahverengi sarı kahverengi toz

Sınıf: Tıbbi / Gıda Sınıfı

 

Ginkgo Biloba Özü Nedir??

Ginkgo biloba's most powerful effect is on the circulating system. Ginkgo biloba'nın en güçlü etkisi dolaşım sistemi üzerindedir. Ginkgo flavenoids directly dilate the smallest segment of the circulating system, the micro-capillaries, which increase both blood circulation and oxygen levels in the brain as well as in other critical organ tissues. Ginkgo flavenoidleri dolaşım sisteminin en küçük segmentini, beynin yanı sıra diğer kritik organ dokularında kan dolaşımını ve oksijen seviyelerini artıran mikro kılcal damarları doğrudan genişletir.
Ginkgo biloba extract also prevents platelet aggregation or clumping inside the arterial walls. Ginkgo biloba özütü ayrıca arteriyel duvarların içinde trombosit agregasyonunu veya kümelenmesini önler. This increases arterial wall dtrength and flexibility and decreases the opportunity for the formation of arteriosclerostic plague. Bu arteriyel duvar dt gücü ve esnekliğini arttırır ve arteriyosklerotik veba oluşumu için fırsatı azaltır. Since ginkgo biloba extract increases oxygen flow to the brain and enhances the brains uptake and utilization of glucose it also is being reasearched for its role in the senility, forgetfullness, headaches and alzheimers disease and its role in improving alertness, memory and mental performance. Ginkgo biloba özütü beyne oksijen akışını arttırdığı ve beyinlerin glikoz alımını ve kullanımını geliştirdiği için, yaşlılık, unutkanlık, baş ağrısı ve alzheimer hastalığındaki rolü ve uyanıklık, hafıza ve zihinsel performansı iyileştirmedeki rolü için yeniden araştırılmaktadır.

Ginkgo Biloba Ekstraktının İşlevi Nedir?? 

1. Ginkgo biloba özütü etkili bir antioksidandır.
2. Ginkgo biloba özütü anti-kanser ve kanseri önlemek için kullanılabilir.
3. Ginkgo biloba özü serebral kan dolaşımını ve hücresel metabolizmayı teşvik edebilir.
4. Ginkgo biloba özü, kan basıncını ve yüksek kan yağını düşürme işlevine sahiptir.
5. Ginkgo biloba özü böbrek tonify ve beyin besleyici, beyazlatma ve kırışıklık karşıtı.
6. Ginkgo biloba ekstresi kan damarlarını genişletmek, kan dolaşımını teşvik etmek ve bağışıklığı arttırmak için etkilidir.

Bu neGinkgo Biloba Ekstresi Uygulaması?

1. sağlık ürünleri alanında Uygulanan, ginkgo biloba özü etkili bir şekilde meme ağrısı ve duygusal dengesizliği azaltabilir.
2. Fonksiyonel gıdalar alanları: ginkgo biloba ekstresi, vasküler endotelyal dokunun korunması, kan lipitlerinin düzenlenmesi üzerinde etkiye sahiptir.
3. farmasötik alanda Uygulanan, ginkgo biloba özü mide ağrısı tedavisinde kullanılabilir, ishal, yüksek tansiyon, astım gibi sinir ve solunum hastalıkları, bronşit.

Neden Ceres Ginkgo Biloba Ekstresi Seçin?

Xi'an Ceres Biyoteknoloji Ltd araştırma konusunda uzmanlaşmış, üretmek ve satış için doğal bitki özleri, kimyasal ara, ve kimyasal hammadde alan yıllardır.

Ceres Biotech kaliteli hammadde ve mükemmel hizmet ve ilaç alanı, gıda alanı, sağlık takviyesi alanı, kozmetik alanı, içecek alanı, doğal pigment alanı vb.
Ceres Biotech gelişmiş bilim araştırma, modern yönetim, iyi satış ve satış sonrası yeteneği ile yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerin memnuniyetini kazanır.

İletişim bilgileri
admin

Naber : +8613379289277